Jauns veikals Āgenskalna tirgū

Hei, Āgenskalnā!

Meklē vietu, kur atpūsties un izbaudīt izcilu vīnu? Mūsu vīna veikals ir tagad atvērts un gaida Tevi, vīnmīli! 🎉

Ienāc un iepazīsti mūsu vīna klāstu, kas īpaši atlasīts, lai apmierinātu pat visprasīgākos vīna cienītājus. Mūsu darbinieki būs priecīgi palīdzēt jums atrast Jūsu vīnu! 🌐🍇

📍 Adrese: @atirgus Āgenskalna tirgus, Nometņu iela 64

Ienāc baudīt garšīgus vīnus un atklājiet jaunas favorītus savā vīna ceļojumā.🍷👌

Vīnu veikals & bārs "Re-Wine" Strēlnieku iela 4B, Rīgā

Ar 04.05.2023 ir atvērts mans pirmais vīnu veikals & bārs “ Re-Wine”, kur iespējams gan izvēlēties un iegādāties kādu no maniem jau zināmajiem vai pavisam jauniem vīniem, kā arī uz vietas būs iespējams malkot un baudīt vīnu ar mazām uzkodām.

🎈Pie mums ir pieejami vīni no Itālijas, Francijas, Portugāles un Gruzijas, kā arī paplašinām šobrīd iespējas nodrošināt vīnus arī no citām valstīm.

🎈Mēs sadarbojamies tikai ar mazām vīndarītavām - tāpēc arī mūsu piedāvātais vīna sortiments ir vīni ar vērtībām, ar ģimenes (mantojuma) tradīcijām un izsmalcinātu garšu pieredzi. Tieši uz šīm vērtībām balstoties, piedāvājam Jums tās garšas un sajūtas, ko pieredzējušie vīndari ar savu darbu un mīlestību atspoguļo vīnā.

🎈Tāpat pie mums ir iespējams baudīt vīnus uz vietas pa glāzēm. Piedāvājam arī dažādas uzkodas pie vīna. Pieejami arī kokteiļi un alus, un protams, kafija.

🎈Organizējam arī degustācijas - ir iespēja pieteikt arī privātās degustācijas. Nodrošinām arī izbraukuma degustācijas.

Nāc ciemos un baudi patiešām labu vīnu.

Tiekamies un saskandinām 🤍🥂

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.