Vīnu veikalu un bāru Re-Wine vada Reinis Poļakovs

Sveicināti,

Mani sauc Reinis.

Man ir patiess prieks, ka esi izvēlējies mūsu pakalpojumus.

Kā vīna eksperts darbojos jau vismaz 10 gadus. Esmu vadījis  dažādus vīna degustācijas kursus, lai iepazīstinātu interesentus ar daudzveidīgajām vīna garšas niansēm, kā arī piedalījies starptautiskos ar vīna nozari saistītos pasākumos, kur satiekas vīna eksperti no visām pasaules malām, lai dalītos pieredzē, atklājot aizvien pārsteidzošas vīna īpašības.

2021. gadā nolēmu savas zināšanas un pieredzi ieguldīt savā lolojumā – nodrošinot iespēju klientiem iegādāties patiešām labus un pārbaudītus vīnus Latvijā. Man pašam ļoti patīk Itālija  - kultūra, ēdiens, daba un, protams, vīni! Tāpēc arī lielākā daļa no sortimenta ir tieši Itālijas vīni. Lai piemeklētu daudzveidīgus un dažādām gaumēm atbilstošus vīnus, devos apmeklēt Itālijas mazās un ģimenes vīndarītavas, kurām paaudžu paaudzēs augsta nozīme ir kvalitātei nevis apjomam. Tāpēc arī mūsu piedāvātais vīna sortiments – vīni ar vērtībām, ar ģimenes (mantojuma) tradīcijām un izsmalcinātu garšu pieredzi. Tieši uz šīm vērtībām balstoties, piedāvājam Jums tās garšas un sajūtas, ko pieredzējušie vīndari ar savu darbu un mīlestību atspoguļo vīnā!

2023.gadā atvēru savu pirmo vīna veikalu un bāru - Strēlnieku ielā 4B, regulāri vadu degustācijas. 

2024.gadā sortimentu paplašinājām arī Itālijas produkciju - olīveļļu, sieru, gaļu, bakalejas produktus, pasta un daudz ko citu - nāc ciemos Āgenskalna tirgū.

Uz sadarbību,

Reinis